Живота на Неджи {NejiTen & SasuSaku}  Priv-message_58865_26105888

Join the forum, it's quick and easy

Живота на Неджи {NejiTen & SasuSaku}  Priv-message_58865_26105888
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Живота на Неджи {NejiTen & SasuSaku}

Go down

Живота на Неджи {NejiTen & SasuSaku}  Empty Живота на Неджи {NejiTen & SasuSaku}

Писане  ~ BorN Of Chao$ ~ Нед Окт 24, 2010 2:15 pm

Фика не е мой, но ми допадна и реших да ви го пусна... ето... но има само 1 главичка...:


Живота на Неджи

Здравеите аз съм Хюга Неджи и съм на 16 години. Уча в училище Коноха. Най-добрият ми приятел е Учиха Саске. Обичам да имам всичко. Направо да кажем аз съм разглезено богаташче. Искам всичко и получавам всичко. Всеки ден си купувам нещо ново.
Лятна ваканция мина много добре с много купони много мацки и много секс. Утре мие първия учебен ден и последната година в това даскало. Прниготвих си тетрадка и химикал и си ги набутах в джоба. Тръгнах за даскало с новия си мотор и когато стигнах след 15 минути моята групичка ме чакаше на входа. Те бяха Саске, Наруто , Шикамару, Темари и Хината. Ние си бяхме лигави дечица и доста богати. Влязохме в час разбира се с 20 минути закъснение седнахме си на местата си и започнахме да си говорим какво искаме да си купим. Никои от нас не беше слушал госпожата от както си станахме групичка. Изведнъж докато Темари ни говореше нещо врата на стаята се отвори и влязоха две нови ученички. Всички млъкнаха, а аз и Саске ги гледахме със отворени усти и Шикамару де, но на него Темари много бързо му я затвори.
- Ученици, това са новите ви съученици Тен Тен и Харуно Сакура. Тен Тен ти седни до Хюга Неджи, а Саске ще се премести на другия край на стаята със Харуно Сакура.
- Господине обичаме ви! - казахме аз и Саске заедно в един глас. На Саске не му пукаше за това, че са го преместили на другия край на стаята.
- Здравей, аз съм Тен Тен! - каза ми тя.
- З - з - з - здравей, аз съм Хюга. Хюга Неджи.
- Сенсей, каза, че ще стоим заедно на един чин до края на годината.
- Изчкай малко. Сенсей, обичам виииииииииии!!!
Тен Тен се изчерви и докато се усетим часът свърши. Събрах се пак с моята група и започнахме да си бъбрим:
- Неджи, Тен Тен и Сакура не са като нас.Те са бедни... няма да дружим със тях нали?!? Нали?!? - каза ни, слушахме защото гледахме момичетата.
- УФФФФФФФФ!... Темари ти не разбираш! - казах и със Саске тръгнахме към Сакура и Тен Тен. Вървях ме и ги гледах ме изведнъж видях ме нещо ужасно със Саске щяхме да пукнем...

СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ!
~ BorN Of Chao$ ~
~ BorN Of Chao$ ~
Админ (Шеф)
Админ (Шеф)


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите