Детски изпитания [по Наруто] Priv-message_58865_26105888

Join the forum, it's quick and easy

Детски изпитания [по Наруто] Priv-message_58865_26105888
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Детски изпитания [по Наруто]

Go down

Детски изпитания [по Наруто] Empty Детски изпитания [по Наруто]

Писане  ino3010 Сря Яну 22, 2014 5:03 pm

Глава 1 - "Новото дете"
Аз съм Сакура Харуно.На 6 годинки съм.Наскоро се преместих в село Коноха.Утре е първият ми ден в новата детска градина.Там е моята най-добра приятелка Ино.С нея се познаваме от както сме се родили.Много се радвам че ще я видя. *на следващия ден*
Мама ме събуди в 7:00.Душата ми спеше. Не разбирам защо ме събуди толкова рано след като детската градина отваря в 7:50 а пускат децата в 8:00.Но според нея се налагало.Мама започна да ме облича.Сложи ми любимата розова рокличка,розови пантофки и върза дългата ми коса с една панделка.В 7:40 бях готова.Поиграх си с играчките си а когато дойде времето тръгнах с татко към детската градина. *в детската градина*
Имаше много деца.Директорката се казваше г-жа Цунаде.Тя ме запозна с учителят ми Какаши.Той ме заведе до стаята ми.Тя беше много хубава.Имаше табла на които бяха закачени рируските на учениците от тази стая.Всички се гонеха и играеха но щом Какаши влезе всички седнаха на местата си.Той ме представи на съучениците ми:
-Деца това е новата ви съученичка Сакура Харуно.Искам да се държите добре с нея.Ще се запознаете в междучасието.-След тези думи учителят се обърна към мен.-Сакура ти ще седнеш на първия чин до Саске Учиха. Аз се настаних удобно до Учиха.Той гледаше през прозореца и не ми обърна внимание.Повечето момичета се възмутиха от решението на Какаши.Особено едно момиче на има Карин.Тя стана от мястото си,тропна с крак и започна да вика:
-Н-н-но господине!!!!Защо трябва тя да седне до Саске?!?!
-Млъкни и си седни на мястото Карин!-Отсече Какаши строго. Тя млъкна и седна.Още щом видях червенокоската веднага я намразих и знаех че и тя ме мрази,защото през последния час тя ми хвърли бележка на която пишеше:
Жапомни че Саске е саму мои!!!!!

Оставете коментар ако искате 2 глава :)

ino3010
Новак
Новак


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите