СасуСаку фик-Лято. Priv-message_58865_26105888

Join the forum, it's quick and easy

СасуСаку фик-Лято. Priv-message_58865_26105888
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

СасуСаку фик-Лято.

Go down

СасуСаку фик-Лято. Empty СасуСаку фик-Лято.

Писане  maya20202 Сря Яну 22, 2014 5:05 pm


Името ми е Сакура Харуно. На 15 г. от село Коноха. С дълга розова кoса и зелени oчи.От скоро уча в училище ''Кономаро Арада'', защото с майка ми се преместихме в Коноха, а баща ми остана в Селото на звука по работа, където преди живеехме с мама.
Беше последният учебен ден и алармата ми звънна.Аз се надигнах сънено, запращайки часовника си по гардероба. Алармата се разглоби и навсякъде имаше парченца от нея. Аз станах набързо и чак сега се сетих,че днес е последният учебен ден.
''Боже Сакура колко си тъпа!'' - помислих си аз.
Отидох в банята,измих се,закусих омлет и беше време за дрехите и прическата. Аз отворих гардерова си. Оттам измъкнах една тениска с надписи, която идеално щеше да подхожда на сините ми прилепнали дънки. За финал си обух страхотни бледорозови кецове. След това отидох да си направя прическата. Застанах пред огледалото, вързах косата си на конска опашка, оставяйки само два свободно-падащи кичура и тръгнах към училище. По пътя срещнах моята компания която беше съставена от:
Ино Яманака,Шикамару Нара,Гаара,Итачи Учиха,Темари,Тен-Тен,Неджи Хиюга,Хината Хиюга и Наруто Узумаки. Когато ме видяха всички се затичаха към мен.
- йо хора! - казах аз,прегръщайки приятелите си един по един.
- Хей Сакура реши ли какво ще правиш това лято вече? И попита ли вашите за Варна? - попита ме Хината. Тя беше със къса,синя коса и бели очи. Много мило момиче и една от най-добрите ми приятелки.
- Ами,летните планове са готови още миналата година,а за Варна наще спяха и неможех да отида да вляза със врата и да кажа отивам във Варна и точка.Така ще ме разберат,че даже да се пазя,че може вместо аз да влезна с вратата тя да излезне с мене. xD - отговорих аз и се засмях. Естествено и другите се засмяха заедно с мен.
- Лято и нови летни хитове,време за развлечения,купони,приятели... - и докато Наруто мечтаеше аз го прекъснах. Междудругото Наруто беше доста забавно момче,със руса коса и сини очи,а и също така понякога можеше да е голям идеот.
- Знам Наруто знам. А и до колкото разбрах с нас ще идва някой. - Сакура погледна другите в очаквания за отговор и тогава Итачи се обади.
- Ами да брат ми. Саске Учиха. Споко човека е пич. - каза Итачи хилейки се.
- Ем все пак ти е брат Итачи няма как иначе. - казах аз и му се изплезих.
- Малката ми тя. А сега да тръгваме,че ще си останем тука на пейката и после ще ни пребият. - засмя се Итачи. Той каза така,защото директорката на училището Тcонаде-сама,когато се ядоса е способна на всичко. Дори да убие човек. Ние тръгнахме и аз заедно с другите влязохме в стаята,а Итачи продължи защото беше с една година по-голям от всички. Първи час имахме история. Ужасната история с Госпожа Яма. Мина много бавно,но ето,че свърши. Междучасието тръгнахме с момичетата към 109 кабинет в който щяхме да имаме математика и контролно. По стълбите се заговорихме за братът на Итачи. Всички казваха,че е много готин,печен и т.н. Е аз не го познавам,но те преувеличаваха. Часът започна. Контролното беше ужасно. Щях да имам сигурно 3 или 4,но всетая бях прекалено развълнувана за ваканцията. Следващ час имахме география там можеше да се прави каквото си поискаш. Подлудихме учителя. И така последните часове минаха нормално и когато свършиха цялото училище изкрещя в един глас '' summer '' и всеки се сбогува с приятели,познати и се запъти към своята посока. Изчакахме Итачи и тръгнахме. Всеки говореше за лятото как ще сме всички и ще бъде незабравимо. Накрая стигнахме до нас и те ме изпратиха и продължиха.
- Здравей,мамо! - казах аз и се запътих към стаята ми.
- Здравей,скъпа,как си ? Как мина днес ? - попита ме тя както обикновенно.
- Ами да кажем нормално. - усмихнах се и се качих в стаята. Преоблякох се и вечерях. Легнах си рано,защото утре трябваше да ставам рано,да се оправям и да тръгваме на лятно приключение с приятелите ми и да се запозная с новото момче Саске Учиха. Надух ''малко'' музиката,но явно пречи на някои хора.
- Сакура знаеш,че съседите правят проблеми заради музиката.-каза мама и я намали.
- Но мамо съседите ми слушат добра музика,независимо дали искат или не !!! - казах аз и се усмихнах самодоволно.
На сутринта алармата ме събуди, но този път не я тряснах някъде,а само я изключих,станах с усмивка на лице,оправих се,оправих си багажа и чаках мойте приятели да дойдат и да тръгваме. Сбогувах се с майка ми и в същия момент някой звънна. Когато отворих учудено погледнах момчето което стоеше пред мен. Чернокосо, малко по високо от мен ,очите му толкова черни,че все едно гледах в черна дупка и досущ приличащо на Итачи. Да това трябваше да е прочутия Саске Учиха. Наистина си го биваше,но изведнъж той прекъсна мислите ми.
- Ам както сигурно вече знаеш аз съм Саске Учиха. - каза той безразлично.
- Аз съм Сакура Харуно. Та къде са другите? - попитах аз,когато забелязах,че той ме оглежда и се изчервих.
- Ами те са долу чакат ни. Мързеше ги да идват до горе и изпратиха мен. Голямо посрещане. - засмя се той и ми взе куфарите и двамата слязохме.
- йо Сакура! Качвай се и да изчезваме. - крещеше Наруто развълнуван и аз се качих,а Саске седна до мен.Цяла сутрин крещяхме,говорихме си,базикахме се с Наруто с който ни падне. Итачи и Неджи се менкаха кой да кара колата. Изведнъж явно съм заспала заедно с другите. Когато се събудих бях върху гърдите на Саске,добре че той спеше иначе щеше да стане доста смущаващо. Всички се събудиха освен Наруто. Със Саске явно мислихме еднакво и взехме едно шише бира и я изляхме върху Наруто. Всички бяхме леш на земята от реакцията на Наруто. Седеше,гледаше тъпо и едва не скочи назад. Взе един воден пистолет и кът почнахме да се мокрим. Най-после стигнахме до Хотела. Всички избутахме Итачи и го оставихме в колата и явно го оставихме да ни събира багажа. Когато дойде при нас,всички имахме странното предчуствие,че нещо липсва и го погледнахме.
- ММ .. мислите си че ще ви събирам багажа? - засмя се той и всички хукнахме и си го взехме. Когато се качвахме аз се изморих и се спънах в един от куфарите ми и когато щях да падна някой ме хвана нежно около талията ми и ме изправи. Когато се обърнах видях Саске.
- Опа извиняваи Саске.-казах аз и се изчервих.
- Нищо. Другия път гледай да паднеш. - засмя се той и аз го подгоних. Зарязахме куфарите насред стълбите и се гонихме из целия Хотел докъто не го хванах и когато той се обърна бяхме на 1 см разтояние един от друг. Гледахме се очи в очи. И изведнъж Наруто дойде,изгледа ни тъпо и каза.
- Абе ся ок лято е,любовни историики ясно. Ама аре по добре да се приготвяме за плажа.
Аз се изчервих,пуснах Саске и тръгнах към стаята.
- Къде беше бе Сакура ? - попита ме Хината.
- Гоних Саске. - казах аз весело.
- Оуу вие с него май нещо...- и преди Хината да продължи я замерих с една възглавница.
- Шшт !- казах аз и я погледнах злобно.
Облякохме банските и приготвихме чантите. Аз бях с розав бански на усмивчици. Хината със син като косата и. Ино жълт на кокичета апък Тен-Тен и Темари с кафяв. С момчетата се срещнахме на плажа. Ние легнахме да се печем, когато те дойдаха и почнаха да ни пръскат. Аз пак се гоних със Саске,Хината с Наруто,Тен-Тен с Неджи. Ино с Гаара, а Темари,Иачи и Шикамару ни гледаха тъпо. Всички ни гледаха странно някой даже се включиха. Едни пък ни мислеха за двойки. Накрая играхме на волейбол. Момчетата спечелиха. Правихме си снимки. Даже всички бяхме тръгнали да давим Наруто. Всичко беше много забавно. Накрая си тръгнахме беше ред на дискотеката. Всички си отидохме по стаите да се оправим.
- Сакура ти кфо ще облечеш ? - попита ме Тен-Тен като си извади гримовете.
- Ами..нека видим..пижама!-казах саркастично аз.
- Хах! Сериозно Сакура!- каза Тен-Тен и чакаше да и отговоря.
- Ами незнам,още мисля.А сетих се ! - и извадих едни черни прилепнали по мене дънки,сеху потник и черните обувки с токчета.
- Мм . . Добър избор. Харесват ми. - усмихна ми се Тен-Тен като извади една синя прилепнала рокля със сините и обувки с токчета.
- Уе роклята ме кефи. Трябва да отидем до онзи магазин да си взема и аз подобна. - казах аз и се усмихнах.
- Добре Сакура,а и там видях едни много яки маратонки на Нике - Тен-Тен отиде и се облече,апък Хината,Темари и Ино още омуваха за дрехите.
При момчетата
- Абе хора кфо да облека? - попита Наруто и продължаваше да хвърля дрехите по пода, по главите на Саске и Итачи. Накрая Саске отиде,срита го и му подаде едни черни дънки и черна тениска. Наруто се усмихна,а после се намръщи за ритника от Саске. Колкото до Саске той беше облечен със смъкнати дънки,черна блуза и черен суичер. Итачи беше почти като Саске апък Гаара и Неджи със кафяви смъкнати дънки,Гаара със кафява тениска,а Неджи черен суичер. Момчетата бяха готови и чакаха момичетата да дойдат и да почукат и докъто чакаха надуха музиката. Сакура се ядоса,защото даваше съвети на Ино,омуваше каква прическа да си направи и беше толкова досадно. Тя отиде до стаята на момчетата почука и Саске отвори. Когато той я видя толкова красива, как нейните зелено очи нежно гледаха неговите,как нежната и малка нейна ръка беше върху неговата. В този момент Саске почуства странно чуство в корема и Сакура прекъсна мислите му.
- Ще намалите ли музиката?- каза Сакура ядосано.
- Не!-каза Саске и се усмихна самодоволно.
- Пречи ми!- каза Сакура още по раздразнена.
- На мен кво ми пука това?-каза Саске.
- Да съм казала,че трябва да ти пука?- Саске наистина успя да я издразни.
- Каза ли нещо,Сакура?- каза Саске отново със самодоволната му усмивка.
- Ще ти го върна тъпкано,Учиха!- каза Сакура тръгвайки към стаята и.
- Успех тогава. - каза Саске затваряйки вратата.
Момчетата намалиха музиката и пак започнаха да се лигавят.
- Абе Саске има ли нещо ? - попита Наруто забелязваики,че беше някак разсеян.
- Не. Просто ми писна да ги чакаме. Аре да изпушим по една цигара.- предложи Саске и другите го последваха на терасата.

При момичетата
Хината беше облякла кецове,сини дънки по нея и син суичер на усмивки. Ино шалвари и тениска,апък Темари черна рокля с камъчета по нея. Сакура,Ино и Хината бяха със спуснати коси на вафлички,а Темари на кок. Те си взеха чантичките,взеха си якетата за всеки случей и почукаха на вратата на момчетата. Когато момчетата отвориха вратата всички ги гледаха с отворени уста. Наистина бяха сексапили,но и момчетата бяха много готини. Ние се качихме в колата и усилихме музиката до дупка и се забавлявахме. Стигнахме дискотеката,която беше накрая на града. Дадохме си личните карти и влязохме. Саске и аз седнахме на бара и мълчахме през цялото време,апък другите отидоха да танцуват. Саске забеляза,че Итачи се зарибява с някфо момиче. Хината и Наруто се зарибяваха,Шикамару и Темари си говориха,Тен-Тен и Неджи се бяха натанцували и седяха на футиолите и се хилеха,а Ино и Гаара незнам къде бяха. Саске накрая развали тишината и каза на бармана:
- Една бира за мен.
и барбана сипа бирата на Саске и му я даде. По едно време Саске се усмихна дяволито и аз забелязах това и го попитах:
- На кфо се хилиш ? -попитах любопитно аз.
- Кфо те интересува ? - каза Саске с дяволита усмивка.
- Не ме. Просто питам. - казах най-спокойно аз.
- Мм . . ревнуваш ? - попита Саске и пак се усмихна.
- Глупости! Никога няма да те ревнувам,тъпако. - каза аз и го погледнах.
- Хмм. Ще видим,тъпачко. - той се усмихна отново и отпи от бирата си.
- Хубаво. Е,аз отивам да направя малко стриптиз шоу. - засмях се аз и се качих на един лост и започнах да танцувам. Приятелите ми викаха и ме подкрепяха. Накрая и Хината и Темари се качиха и най-после Тен-Тен и Ино. Момчетата ни се кефиха и по някое време ни даваха пари. Накрая се изморихме и слязохме. Саске ме посрещна и ми се усмихна перверзно.
- Пияница народна. Трая някой път да ми изиграеш още едно шоу специално за мен. - каза той.
- Мръсник!.. - казах аз и му се изплезих.
- Език ли ще ми пускаш? - каза самодоволно Саске.
- Не и на теб,Учиха. - казах аз и тръгнах към фотиолите при останалите. Масата пълна с алкохол. Накрая всички бяха мега пияни. Сакура им танцуваше на масата,Итачи се чукаше с новата му приятелка, Саске Наруто и Неджи полу заспали им хвърляха пари и тук таме ги обарваха. Хината и Сакура бяха пияни и напушени и едва говореха,Тен-Тен и Ино бяха леко пияни.
- Абе хора кфо ви стаа ? - попита Наруто едва едва сдържаики се да не заспи. Другите си запазиха коментара и сао се усмихнаха дяволито. Итачи слезе доволен и като ни видя в какво ужасно състояние бяхме,целуна страстно приятелката си и се уговориха утре в 10 на плажа. Той видя,че всички гледаха тъпо само аз спях. Той заведе Саске и Наруто до колата,те се качиха и заспаха,Тен-Тен,Темари,Ино и Хината тръгнаха и заспаха в колата,само аз си останах заспала там. Една откачалка ме видя и каза:
Итачи моментално се върна при мен,взе ме със себе си и ме закара до колата. Итачи запали и тръгна към Хотела. Когато Итачи се обърна видя Саске заспал и ме беше прегърнал,а аз заспала на гърдите му.На Итачи веднага му беше ясно,че Саске много ме харесваше и аз него,все пак Саске му беше брат,а аз една от най-добрите му приятелки. Той спря близо до Хотела и заспа. На другата сутрин всички със адски силен мърхморлук се събудихме в колата и мрънкахме от болки в главата. Саске се събуди и видя как аз бях будна и облегната на него,той се усмихна и се помести. Тогава аз го погледнах.
- О добро утро мръсник! - през смях му казах аз.
- Я наща малка стриптизьорка била будна. - каза Саске усмихнат.
- Ай спрете се. Ебах му и мърхморлука. - каза Неджи и се хвана за главата и падна от колата. Всички почнахме да му се хилим. Итачи запали колата и остави Неджи насред пътя. Когато пристигнахме до Хотела всички слязохме и едва ходихме. Саске се държеше за мен,а аз се държах за Тен-Тен и останалите се държаха за Итачи. По едно време Неджи идваше към нас запъхтян. Той подгони Итачи и му свали дънките. Добре,че Итачи беше с дълга тениска. Всички им се хилехме. Ние се качиха по стаите,като Наруто и Саске няколко пъти падаха по стълбите. Най-накрая се качихме и заспахме. След 4 часа Саске се събуди и отиде до тоалетна и когато излезе от стаята видя,че стаята на момичетата е отворена и той влезе. В мислите му:
'' Сакура е толкова сладка като спи,косата и покрила възглавницата,а усмивката и докъто спи е една от най-сладурските които съм виждал. ''
Саске реши да ми направи номер и взе една кана вода и я заля върху мен. Аз бясно станах от леглото и го подгоних из стаята и го замерих с една възглавница.Взех вазата с цветя и излях водата върху Саске. Момичетата станаха бързо от леглата гледайки злобно Саске и мен, а ние се биехме с възглавници.
-Саске кфо си мислиш че правиш тук? - попита го Тен-Тен сънена.
- Споко бе. Дойдох да ви събудя,но откачалката която ме гони в момента без нищо да правя ме уцели с възглавница. - каза невинно Саске и ме спъна.
- Ау лъжец,копеле такова ела ми! - крещях аз и също го спънах.
- Мхм. Ясно ми е.- каза Тен-Тен усмихвайки се.
Момичетата и момчетата вече бяха слезли да обядват,а Итачи туко-що се беше върнал от плажа където се беше разбрал със неговата приятелка.
- Аз слизам при другите.-Каза Саске излизайки от стаята.
- Е чакай ме де!- Казах аз и седях на леглото.
- Има да си чакам. - каза Саске който ме взе на ръце и излезе от стаята.
- Глупако,пусни ме! - крещях аз,а Саске се хилеше. Когато слязохме всички започнаха да се хилят.
- Стойте и не мърдайте. Ще ви снимам. - Каза Наруто хилейки се.
- Оф махни се .- Каза Саске бутайки Наруто,но той беше доволен,защото успя да ни снима.
- Другия път бъди по внимателен,Учиха.- казах аз замеряйки го със краставица. Саске хвана краставицата и ме замери с нея,а аз се скрих зад Шикамару,който беше пострадалия. Шикамару взе един домат и се опита да уцели Саске,но уцели Наруто. Всички започнахме да се замеряме със квото ни падне. Накрая изчистихме всичко и тръгнахме към стаите да се оправяме за плажа. Саске се обърна към мен и дяволито ме попита.
- Да те носа до леглото?
- Мръсник изчезвай! - засмях се аз и го замерих с едно хлебче останало от боя. Аз и Саске продължихме да се закачаме,а другите се качиха по стаите си и набързо се оправиха за плажа и облякоха бански.
Саске и аз прекратихме боя и видяхме приятелите ни готови за плаж и в много по добро състояние от предното.
- О хора. Вие ходете да се оправите,ние отиваме към плажа. Взели сме чадъри и всичко. Вие сигурно няа възразите да ходите пешачката? - каза Итачи като се усмихна. Ние кимнахме и заминахме по стаите си,а другите потеглиха към плажа. Саске и аз през целия път се закачахме,лигавехме и най-после стигнахме стаите и влязохме. Саске си облече късите дънки,тениската и слънчевите очила. Аз си облякох банския и върху него си облякох късо потниче и къси панталонки,взех си слънчевите очила,вързах си косата и вече бях готова и почуках на вратата на Саске. Когато той отвори се спъна и падна върху мен. Лицата ни бяха на 1 см разтояние. Гледахме се очи в очи. След минута развалих тишината.
- Саскеее! - крещях аз в лицето му.
- Ставам,ставам стига си викала.- Той се изправи и ми подаде ръка. След малко бяхме готови и тъкмо излизахме от стаята,когато GSM-a на Саске звънна. Беше Наруто.
- Абе Саске аре идвайте. Кфо стана? - крещеше Наруто,а на Саске му идеше да го удави в морето.
- Оф е сега идваме. Тъкмо излизахме ама един глупак наречен Наруто Узумаки звънна. Да ти е познато,ГЛУПАКО? - каза ядосано Саске и затвори телефона.
- Пфф.. Сакура ще тръгваш или ще стоиш кът паметник ? - каза саркастично Саске.
- БАКА! - изкрещях аз и го избутах от пътя си.
Излязохме от Хотела и тръгнахме пешачката към плажа,който не беше много далече. Ние мълчахме,мълчахме и аз се спрях на магазинчето отсреща.
- Саске ела с мен да си взема сладолед. - и го хванах за ръката и го повлякох със себе си. Избрах си ягодов сладолед във фунийка, а Саске си взе шоколадов в чашка и отново тръгнахме. Изведнъж както си близах сладоледа нарочно се бутнах в Саске и го изсцапах със ягодова глазура. Саске ме погледна и докъто се усета той ми взе сладоледа и ми го завря в лицето. Аз се натъжих и направих една сърдита физиономия.
- Саскееееее!-изкрещях аз и го замерих със останалото от сладоледа ми.
- Ахх, сега ще видиш. - каза Саске който си взе сладоледа и ме подгони. 3 пъти обикаляхме един магазин,после по улицата,по тротоара и когато се изморих се скрих зад една бабичка.
- Хаха Сакура страх ли те е ? Е кфо толкова? Това е само една лепкава сметанова глазура едва ли ще причини големи щети. - каза Саске умихвайки се дяволито.
- Назад,тъпако. Да не си посмял да го направиш или се заклевам,че ще те удава. То и без да ми правиш нищо пак ще те удава,но тоя път първо ще те измъчвам.
- Вярвай си! - Саске пак се усмихна и мега бързо заобиколи бабичката. Докъто се усетя той вече ми беше сложил сладоледа върху потника.
- Учихааа,идеот такъв! Ще те убияяя! - аз го подгоних и исках да го ударя с чадъра.
- Сакура откажи се,няма да ме настигнеш.
- О! Така си мислиш Учиха и махни тая самодоволна усмивка. - казах аз раздразнена и го настигнах. Саске разбра това и само забърза темпото. Аз ядосано спрях и го оцелих с един камък.
- Ау! Това заболя.- Каза Саске и спря.
- Охо да не те заболя,Учиха. Тцтц ой детето. - Присмях се аз и седнах на една пейка да си почина. След малко Саске също седна до мен и започна да ме гаделичка. Аз започнах да се смея толкова високо,че всички се обръщаха и ме зяпаха. След половин час,телефона на Саске отново звънна.
- Ало.
- Саске! Копеле такова! Довлечи си задника тука и ми помогни!- крещеше Наруто докъто Хината и останалите го гонеха за да го удавят.
- А можеш да се справиш и сам,глупако. - каза Саске и отново затвори. Обърна се към мен, а аз се бях загледала в една кутийка от фанта.
- Да не си жадна? - попита Саске и се усмихна дяволито.
- А ?
- Агънца. Викам да не си жадна?
- Не! И не ме гледай така!- казах аз и го ритнах леко.
- Как? - попита нарочно Саске знаейки,че това ще ме раздразни.
- Офф, за кфо те е създал Господ?
- Да те дразня. - усмихна се Саске и се сети за нещо. - О и ако си жадна имам мляко. - Ухили се Саске.
- Мръсник мръсен с мръсниците.-казах аз и се засмях.
- Ще се видим на плажа. Ако изобщо се видим. Няма да се учуда,ако чуя че си се загубила,а и много ще се зарадвам. - Каза Саске който беше станал от пейката и беше тръгнал към плажа. Аз го гледах как се отдалечаваше и се провикнах.
- Саске чакай! - Сaске се обърна и се усмихна самодоволно. Знаеше,че аз ще тръгна, защото не само той беше сигурен,че ще се загубя а и самата аз.
- Дойде да ми кажеш че ти липсвах? - попита Саске отново със самодоволната му усмивка.
- Да Сaске. Направо неможах да дишам без теб. - изхилих се аз и го ударих зад главата.
Най-накрая стигнахме плажа и открихме приятелите ни. Нямаше как да не се забележат как тичат из целия плаж гонейки Наруто и как хората крещят по тях. Аз и Саске слязохме на плажа и се настанихме на мястото на което бяха другите. Наруто ни видя и се скри зад Саске.
- Какво правиш бе,тъпак? - каза Саске и го бутна в пясъка. Другите също дойдоха при нас. Беше време за обяд. Аз извадих сандвичите и дадох на всеки по един. Когато дадох сандвич на Саске се усмихнах дяволито.
- Кой по дяволите е сложил топено сирене в сандвича ми? - попита Саске ядосано. Той мразеше топено сирене. Аз само го погледнах и започнах да се хиля. Саске ме хвана и ме хвърли във водата.
- Ела ми тука,Учиха! - изкрещях аз и го подгоних. Той спря и аз се блъснах в него. Двамата паднахме и започнахме да се хилим.
- Не се ли изморяват тея хора?- каза Шикамару който чакаше да заспи спокойно.
Наруто и останалите ни гледаха със дяволити усмивки. Те знаеха,че Саске и аз се харесваме,но незнаеха кога ще си го признаем,затова започнаха да измислят план. Когато Саске и аз се върнахме при приятелите ни те събираха багажа. Всички тръгнахме.
- Довечера кфо ще правим?- попита Наруто.
- Ще спим.- каза Шикамару и му замириса на възглавници.
- И спящата красавица се обади. - каза саркастично Саске.
Когато стигнахме Хотела се прибрахме по стаите.
При момичетата:
- Кой първи ще влезе в банята? - попита Хината тръшкайки се на леглото и. Тя мислеше постоянно за Наруто. Те се харесваха още от началото на годината.
- Аз. - каза Сакура и влезе в банята.
- След нея съм аз.- каза Темари пускайки Тв-то. След Темари е Ино,а след Ино е Хината. (( щеше да е яко Саске и Сакура заедно,но както и да е xD ))
Хината пусна уредбата и момичетата започнаха да танцуват кючеци.
При момчетата:
- Момичетата май са слънчасали. - каза Итачи и се ухили.
- Ае при тях. - предложи Саске и останалите се съгласиха.
Те влязоха в стаята ни и започна бой с възглавници. Аз чух шум, облякох си хавлията и излязох. Когато излязох всички ме гледаха с отворени уста. Аз се осъзнах и прокълнах този който беше пуснал момчетата.
(( в мислите на Саске: )) >> '' Кфо яко тяло има. ''
Аз се облякох и си увих кърпата на главата.
- Бой с възглавници без мен? Тц, това ще го запомна. - казах аз и се засмях. Саске хвана една възглавница и ме удари. Аз естествено му го върнах. Момчетата си отидоха в стаята и излязоха на терасата да пушат. Изведнъж Итачи каза.
- Абе Гаара.
- Мда.
- Кой си харесваш? - попита го Итачи.
- Ино. - каза дирекно Гаара.
- И кфо ще правиш? - попита Наруто.
- Ще и кажа ама незнам кога. - засмя се Гаара.
- Ами ти Наруто кой си харесваш? - Итачи знаеше,че е Хината,но искаше Наруто да си го признае най-после.
- Никой-каза Наруто и се изчерви.
- Хора Хината е моя. - каза Итачи за да подразни Наруто.
- Вярвай си брат. - каза Наруто.
- Както си и знаех. Харесваш Хината нали? - каза Итачи.
- Не! - Наруто продължаваше да отрича.
- Стига си отричал брато. Всеки знае,че е Хината няма кфо да ни залъгваш. - каза Саске.
- Оф хубаво. Тя е и кфо? - каза ядосано Наруто.
- Ми кога ще и кажеш? - попита Неджи.
- Ми незнам дали тя ме харесва. - каза малко тъжно Наруто.
- Естествено,че те харесва Наруто. Тя ми е сестра и я познавам по-добре от всеки друг. А и позволявам само с теб да ходи. - каза Неджи.
- Значи скоро ще и кажа. - усмихна се Наруто.
- А ти Неджи? Кога ще кажеш на Тен-Тен? - попита Итачи.
- Скоро. - каза Неджи усмихвайки се. - Ами ти Итачи кой си харесваш?
- Да наистина.-каза Наруто.
- Ем има една мацка. Запознах се с нея в дискотеката и ходим. - каза радостно Итачи.
- И не си ми казал? Добре ве. - Каза сърдито Саске.
- Не си ме питал.
- Не е нужно. - каза Саске хвърляйки си цигарата през терасата.
- Да ама и ти не си ми казал за Сакура. - каза дяволито Итачи.
- Сакура ли? Че кфо да ти казвам за нея? - каза Саске безразлично.
- Стига и ти си се правил. - каза Наруто.
- Ем кфо да кажа. Заслужава си. - каза Саске.
- И кога ще и кажеш? - попита Шикамару.
- Ем когато ти кажеш на Темари. - каза дяволито Саске.
- Ем значи скоро.- намигна му Шикамару.
- Радвам се. - каза Саске и момчетата влязоха в стаята.

- Абе в двора на Хотела има барбекю. Искате ли да си направим скара? - предложи Наруто.
- Един път да се съглася с теб Наруто. - каза саркастично Саске.
- Хайде да повикаме и момичетата. - каза Наруто и се обади на Хината.
При момичетата:
Телефона на Хината звъни.
- Ало.
- Хината заповядайте на нашата вечеря в двора на Хотела. - изхили се Наруто.
- В-в-ечеря ли? - попита учудено Хината.
- Да. - и Наруто затвори.
- Амм.. Момичетата. Наруто и другите ни поканиха на вечеря в двора на Хотела.
- Уее - извикахме радостно момичетата.
- Е хайде да се облечем и да тръгваме. - предложих радостно аз.
Докъто ние се приготвяхме,Наруто и Шикамару отидоха да напазаруват, а Саске Неджи и Итачи оправяха скарата.
В магазина:
- Наруто сега какво да вземем? - попита Шикамару.
- Ами.. първо ще вземем хубави пържоли и готови кюфтета за скара. - каза Наруто и взе продуктите.
- А зеленчуците? - попита Шикамару.
- А,да! Замалко да забравя. Най-после да бъдеш полезен за нещо. - каза Наруто и се засмя.
- Ъ ? - изгледа го тъпо Шикамару.
- Готови сме. - каза весело Наруто и отидоха на касата.
След 30 мин.
- Къде са момичетата? - попита Наруто подавайки продуктите на Саске.
- Ами твоята любов Хината я няма още. - каза ухилено Итачи.
- Жалко. - каза тъжно Наруто.
При момичетата:
- Е,хайде де. - каза Хината нетърпеливо.
- Споко бе. Сега ще отидем при твоята любов Наруто. Имай търпение. - казах аз и се засмях.
- Сакура! Нямах това предвид. - опита се да се защити Хината.
- Както и да е. Да тръгваме наистина,че момчетата ще се откажат да ни чакат. - каза Темари и ние я последвахме.
На двора при момчетата:
- Ъ? Барбекю!- каза весело Ино и отиде при Гаара.
- Охом Ино! - каза весело Гаара.
- Що не казахте? - попита Ино.
- Ем изненада. - засмя се Гаара.
- И то приятна изненада. От кога не съм яла. - каза Ино и Гаара се засмя.
- Прасето Ино. - казах саркастично аз.
- Голямо чело! Млъквай! - каза ядосано Ино.
- Добре Добре! Прасе.
- Сакураааа! - крещеше Ино, а Гаара се спукваше от смях на физиономиите и.
- Ино. - каза Гаара.
- Да.
- Искаш ли да се поразходим?- предложи Гаара.
- Супер. - каза Ино и те тръгнаха на малка разходка.
При Хината и Наруто:
- Хей Хината! - каза Наруто и се усмихна.
- Здрасти Н-наруто.- каза Хината у се усмихна
- Миналия ден си забрави суичера на плажа и аз го взех,ама забравих да ти го дам. Таа искаш ли да се качим да си го вземеш? - попита Наруто.
- О! Добре. Тъкмо ми стана студено.- каза Хината и те тръгнаха към стаята на момчетата.
При Шикамару и Темари:
- Хей,Шикамару кво става? - попита Темари и се усмихна.
- Ъм кфо да става. Ще изнасям уредбата. Ако искаш ела с мен. - предложи Шикамару.
- Добре. - и те тръгнаха.
При Итачи и неговата приятелка. Ами те са на ресторант и си прекарват нормално. :]
При Сакура и Саске:
- О тъпако. Май сме само двамата. - казах отегчено аз.
- Явно. Ти няма ли да офейкаш нанякъде? - попита Саске.
- Неискам да ти липсвам. - казах саркастично аз.
- О ма направо ще ми липсваш. - Каза Саске и я удари леко по нослето.
- Ау!- каза Сакура и започна да се закача с него.а той започна да и роши косата.
- Саске не ми роши косата! Саске спри се ! - крещях аз. От Рошене на коса се превърна в голямо боричкане. Двамата така се хилеха,че се чуваха чак в ресторанта на Хотела.
- Аз отивам да си взема горно.- казах аз.
- И аз ще дойда. Тамън да взема подправки за пържолите.
Сакура си взе горното и почука на вратата на Саске.
- Саске взе ли подправките?
- Да. - отговори той и излезе. - Да се връщаме.
- ММ. . аз ще се кача на терасата. - каза Сакура. - Ти ще дойдеш ли?
- Знаех си,че без мен неможеш. - каза саркастично Саске.
- БАКА!
На терасата:
- Баси колко е красиво майна! - казах аз стъпвайки на парапета.
- Падаш! - каза Саске и леко я бутна. И преди аз да кажа нещо той посочи към отсрещната градинка.
- Ето къде са Наруто и Хината. Сигурно са се измъкнали от задния вход. - каза Саске.
- Хех не са ли сладки? Най-после Наруто ще има възможност да и признае. - казах аз.
- Като заговорихме за това ти кой си харесваш?- попита любопитно Саске.
- Не те засяга. - казах аз.
- Е кажи де. Няма да кажа на никой.
- То ще е достатъчно,че ти знаеш.- казах аз и се изчервих леко. - Ами ти кой си харесваш?
- Аз попитах първи. Както и да е. - и Саске седна на покрива. След малко и аз седнах до него.
- Как ми се иска сега да видя падаща звезда. - казах аз гледайки звездите.
- Хмм.. Искаш ли бонбон? - попита Саске.
- Хмм.. добре. - и Саске ми подаде един бонбон.
- Иуллллллл! Кфо е това по дяволите? - и изплюх бонбона.
- Хаха да си беше видяла физиономията,Харуно. - хилеше се Саске.
- Учиха мъртъв си. - и аз го подгоних. Той излезе от терасата,после се гонихме на стълбите и когато слязохме долу на барбекюто всички бяха там. Аз го гонех докъто той не взе щипката с която се обръщат пържолите.
- Ангарт. - каза Саске и се изхили. Аз нямаше как да не се изсмея и го оставих на мира,седнах до Тен-Тен и Ино и казах:
- Мое ли го метна през терасата? - попитах аз гледайки злобно Саске.
- Това го чух,Харуно. - каза Саске усмихвайки се самодоволно.
- Таа Тен-Тен кфо правихте с Неджи?-попитах любопитно аз.
- Мотахме се насам-натам и ме покани на среща утре. - каза Тен-Тен и се изчерви.
- Супер! Успех! - усмихнах се аз.
- Ех,мерси! - каза Тен-Тен и ме прегърна.
- Ами при теб Хината? - попитах аз.
- Ами.. - и докъто Хината каже нещо Наруто я прегърна и я целуна и те отидоха към фонтана да седнат и да се усамотят.
- Уха! Ясно ми е. - казах аз и с Тен-Тен се засмяхме.
- Ино! - извиках аз и Ино веднага дотърча.
- Сподели Сакура.
- Ам кфо става със вас? - попитах я аз гледайки я странно. xD
- Ами нищо особенно. Разходихме се, ядохме по един сладолед и сме тук.
- Ем успех за по нататък. - казах аз и пак се усмихнах.
- Саске. - казах аз и погледнах към него.
- Да Сакура- каза той усмихвайки се самодоволно.
- Защо се усмихваш така? Не! Не ми липсваш,просто искам да те попитам нещо.
- Ем питай- каза той.
- Итачи. Къде е?
- С приятелката му на ресторант. После ще спи у тях и така. - каза Саске и пак се върна да помага за скарата.
- Мхм ясно.- казах аз и изведнъж Наруто седна до мен.
- Сакура сама ли си говориш? - каза Наруто и се засмя.
- Не. А и ти не беше ли с Хината?
- Да ама сега съм тук. - каза той и пак отиде при Хината.
Всички седнахме да вечеряме. Аз и Саске,както винаги се закачахме и гонихме.Беше забавна вечер.
- Ей капут- изкрещя Наруто по Шикамару.
- Ха-ха капут вика. - изсмя се Гаара.
- Кфо се хилиш бе гарга? - извика Шикамару.
- Нищо,нищо. - отговори Гаара и пак продължи да се хили. На Гаара прякора му беше гаргата,заради много неща.
- Абе Саске гаргите ли броиш? - попита Наруто.
- Да. - отговори Саске.
- И колко бреброи? - попита Гаара.
- Ми само тебе. - каза Саске и пак се изсмя.
Вече беше късно и всички се прибрахме по стаите.
На сутринта:
Всички бяха станали, само аз спях сладко.
При момчетата:
- Саске отиди да събудиш Сакура и да слизаме! - каза Наруто тръгвайки с Хината надолу.
- Хубаво. - каза Саске и тръгна към стаята на момичетата.
Чук-Чук.
- Ъ е сега идвам. - казах аз и пак заспах.
- Мързел ставай! - Саске влезе в стаята и ме взе на ръце.
- А! Тъпако пусни ме! Искам да спя! - крещях аз. Той ме качи на бюрото и ми подаде дрехите.
- Кой ти позволява да ми избираш дрехи? - попитах раздразнено аз.
- Знам ти вкуса,Сакура. Облечи това и да ходим да закусваме.
- Ахр! Хубаво ама се обърни! - казах аз.
- Може ли да гледам?- попита Саске и ме погледна с онзи супер сладък поглед.
- Никакъв шанс. - казах аз и го замерих с една химикалка.
- Тогава побързай. - каза той и аз побързах какво да правя. Бях облечена с една розава туника,лилав колан на нея,черен клин и черни кецове.
- Готово. - казах аз хващайки Саске за ръката и тръгнахме.
- Така ме кефиш Л-л-леко грешна. - започна да ми пее Саске. Доста се хилехме докъто слизахме.
- Твоят поглед е олеле-майко секс секс алеле-майко. - пеехме със Саске докъто слизахме.
- Добър дует сме. - казах аз.
- Да ама аз те засенчвам както винаги. - каза Саске самодоволно.
- О,добре ве. Не те познавам-. казах аз уж сърдита.
- Е какво да направя,че съм толкова красив. - каза самодоволно Саске.
- То ще се види кой е красив и кой не е. - казах аз.
- Аз не съм казал,че ти не си красива. - каза той.
- Значи сме равни.
- И това не съм казал. - каза Саске и Наруто ни прекъсна.
- За какво спорите?
- Наши си работи. - каза Саске и се усмихна дяволито.
- Къде са Неджи и Тен-Тен? - попитах аз.
- На среща. - каза Хината.
- О вярно! - казах аз сещайки се,че тя ми беше казала.
- Саске,Сакура отидете и вземете на мен и Хината лаптопите. - каза Наруто.
- За кфо и двата лаптопа? - попитах аз.
- Трябват ни и двата. Моля ви. - помоли ни още един път Наруто и ние тръгнахме. Докъто се качвахме имах странното предчуствие,че някой се качваше след нас,но не обърнах голямо внимание.
Когато влязох в стаята ни не намерих лаптопа на Хината и влязох при Саске.
- Немога да намеря лаптопа на Хината. - казах аз отегчено.
- Той е тук. Незнам и аз как се озовал тук,но и двамата са тук. - каза Саске взимайки ги. Когато тръгнах да отварям вратата беше заключена.
- Отвори де! - каза Саске.
- Не виждаш ли,че не мога. Заключена е. - казах аз и дадох път на Саске,той също се опита,но без успех.
- Супер! И сега? - попитах Саске тръшкайки се на леглото му. Той легна до мен и каза:
- Ем или ще чакаме някой да се сети за нас и да провери или да се обадим на някой.
- Колко съм тъпа. Ще се обадя на момичетата. Изключили са си телефоните.
- И момчетата. И това ако не е тяхно дело. - каза Саске.
- Ще им го върна тъпкано. - казах аз гледайки към тавана.
Когато тръгнах да ставам от леглото се спънах в краката на Саске и паднах върху него. Лицата ни бяха толкова близко,че ако мръднех щях 100% да си разбия главата в неговата. Изведнъж той ме целуна. Аз не възразих и му отвърнах. След 1 минута седях в него гледайки някъф филм. Времето минаваше,а аз неможах да си избия целувката от Саске. По едно време ми се доспа и незнам как заспах на рамото на Саске. Той също заспа и ме беше прегърнал. Най-накрая приятелите ни се сетиха за нас и решиха да ни проверят и ни завариха така. Незнам колко сме спали,но когато се събудихме видяхме оставена бележка залепена на тениската на Саске. В нея пишеше:
'' Скъпи,Саске и Сакура
Ние сме на плаж. Вие спахте когато ние доидохме да ви видиме. Довечера ще гледаме филм на ужасите в нашата стая. (( тая на момчетата ;д )) Вие вземете пуканки,бира,кола и всичко останало и изтеглете филм. Надяваме се да ви е забавно. ''
- Апф.. - казах аз сънена.
- Ей шматко аз отивам за пуканките и т.н. Ти избери филма знам,че те бива в това. - каза Саске и добави супер тъпото изречение. >> Чакай ме в леглото! <<
Аз избрах 13-ят призрак,оправих дюшеците,футиолите и всичко останало. Когато Саске се върна оставеше да разпределим храната.
- Е май сме готови. - казах аз и тъкмо нашите приятели се върнаха от плаж.
- О! - поздравиха ни те. - Всичко е готова. Супер! Е, хайде да гледаме филма. - предложи Наруто.
- Ок. - казахме ние и всеки седна на мястото си. Аз до Саске,до Саске Гаара,до Гаара Ино,до Ино Хината,до Хината Наруто,до Наруто Неджи,до Неджи Тен-Тен и до Тен-Тен Шикамару,а до него Темари. Итачи отново липсваше. По време на филма Тен-Тен и Неджи ни казаха,че вече официялно ходят и ние ги поздравихме. Междодругото Темари и Шикамару също ходиха. Оставаше Ино и Гаара. Това беше лесна работа. По средата на филма Наруто помоли Гаара да отиде в килера и да вземе волейболната топка. След това изпратихме Темари да провери за Шикамару който беше заключен в килера. Така и двамата ги заключихме и когато излязоха вече бяха двойка. Бива си ни за сватосници. По едно време Саске забеляза,че мен ме беше малко страх и точно когато най-малко очаквах той ме изплаши. Аз изкрещях,а той започна да се хили.
- Тъпако! - казах аз вземайки си дъх.
- Ха-ха! Споко бе! - хилеше се той. Аз взех купата със пуканки и започнах да го замерям и той мен. Когато спряхме,филма вече беше свършил. След задгробна тишина Наруто каза:
- Е ся кфо ще правим?
- Секс. - усмихна се Неджи и погледна към Тен-Тен.
- Друго? - попита отново Наруто.
- Шише- предложи Хината и всички се съгласихме. Първа бях аз. Завъртях шишето и как по дяволито се падна .. САСКЕ.
- Оха! Горчиво!- всички крещяха.
- А не! - отказвах аз.
- О,да Сакура! Давай! - казваше Тен-Тен.
Погледнах Саске и се приближавах все повече и повече докъто не му пуснах език. xD (( според мен така е по яко хдд ))
След 30 сек. отделих устните си от неговите. Ех,защо не беше по дълго. Ама сега ще мисля само за това. Ужас!
- Хе-хе. Сега е мой ред. - каза Наруто и му се падна Неджи.
- Мечтай си брато.- каза Неджи и погледна Наруто.
- Е голяма работа,че сте педераси. - каза през с

maya20202
Новак
Новак


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите